Darmowe Pożyczki pozabankowe

Zazwyczaj pożyczki pozabankowe kojarzą nam się z wysokimi odsetkami, jak również ogólno pojętym lichwiarstwem. W ostatnich latach sytuacja ta zmieniała się jednak diametralnie. Konkurencja na rynku, jak również coraz większa świadomość finansowa pożyczkobiorców skłaniają firmy pożyczkowe do walki o klienta. Najlepsze skutki na tym polu odnoszą darmowe pożyczki pozabankowe, dla każdego nowego klienta. Na tej promocji korzystają najbardziej klienci, ponieważ, mogą pozyskać darmowe źródło finansowania. Poniżej prezentuje zestawienie wszystkich darmowych pożyczek. Zapraszam do zapoznania się z całością.


1.Vivus Darmowa pożyczka 3000 zł na 30 dni

2.Kredyt OK Darmowa pożyczka do 3000 zł na 30 dni

3. Ekstra Portfel pożyczka 2000 zł na 45 dni

4. Wandoo pożyczka 1500 zł na 30 dni

5. Miloan 1500 zł na 30 dni

6. Filarum pożyczka 1000 zł na 30 dni

LINK do wniosku

7.Soho Credit pożyczka 1000 zł na 30 dni

LINK DO WNIOSKU

 

Jak widać na rynku znajdziemy kilka ciekawych ofert, które mogą nam pomóc w sytuacji, gdy brakuje nam wolnych środków. Pamiętajmy, że darmowe pożyczki pozabankowe to ostateczność. Zanim weźmiesz swoją pierwszą darmową pożyczkę, zastanów się, czy pieniądze są Ci na pewno niezbędne. Może gotówkę uda się pozyskać z innego źródła? Tutaj zapraszam Cię do mojego wpisu 6 sposobów na pożyczkę w którym pokazuję skąd możemy pozyskać pieniądze. Pamiętajmy, że darmowa pożyczka udzielana jest zazwyczaj dla nowych klientów, a jej okres spłaty jest krótki. Gdy nie uda nam się jej spłacić w terminie pożyczka, przestanie być darmowa i zostaną nam naliczone opłaty.

Dzięki za poświęcony czas. Mam nadzieję, że wpis przypadł Ci do gustu i pomógł poszerzyć wiedzę na temat finansów osobistych . Zachęcam Cię również do zapisania się na mój newsletter. Wszyscy moi subskrybenci otrzymują darmowy ebook 99 Sposobów na Oszczędzanie, dzięki któremu można zaoszczędzić nawet 3000 zł. Jeżeli jesteś zainteresowany to zapraszam Cię do tego wpisu. LINK

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, bądź chciałbyś, abym napisał o czymś ciekawym to zostaw komentarz ?

Tagi: ,