jak zarabiać w internecie

Jeżeli poszukujesz sposobu jak zarabiać w Internecie duże pieniądze. To trafiłeś w odpowiednie miejsce to video pokaże Ci jeden z najlepszych sposobów na rozpoczęcie swojej przygody z zarabianiem pieniędzy w sieci. Przygotowałem dla was również niespodziankę, ale o tym na końcu tego video.

Z tej strony Tomek z witryny Sprytny Pieniądz witam was bardzo bardzo serdecznie.

Na samym początku kilka słów wstępu.

Wiele osób poszukuje sposobu na zarabianie naprawdę dużych pieniędzy w sieci. Owszem takie sposoby naprawdę istnieją, problem polega jednak na tym, że nie każdy może zarabiać takimi sposobami.  Największą przeszkodą jest zazwyczaj wysoki próg  wejścia w dany biznes.

Innymi słowy, musimy posiadać spory kapitał, a nie każdy go ma.

Drugą szalenie istotną przeszkodą są  kwalifikacje, których potrzebujemy, aby zacząć zarabiać.

Nie każdy przecież zna się na giełdzie, czy też grafice komputerowej

Długo zastanawiałem się nad pracą, którą może wykonywać każdy, a  która przynosiłaby znaczące zarobki.

Oprócz tego chciałem, aby każdy mógł zdecydować, czy to zajęcie będzie dla niego pełnoetatowym zawodem, czy też możliwością dodatkowego zarobienia na przykład kilkuset złotych miesięcznie.

Chciałem również znaleźć biznes, który można by, było skalować, tak aby po określonym czasie zbudować własną strukturę, która pasywnie zarabiałaby dla nas pieniądze, bez naszej ingerencji.

Po wielu godzinach intensywnej pracy, przejrzeniu setek stron internetowych, jak również konsultacjach z moją połówką. W końcu znalazłem rozwiązanie.

jak zarabiać w internecie

 

Co gdyby istniał sposób na zarobienie miesięcznie 400, 1000, czy nawet 10 000 złotych, bez jakiejkolwiek inwestycji, oprócz poświęcenia naszego czasu?

Do tego  moglibyśmy  zbudować w pełni pasywną strukturę naszych partnerów, która zarabiałaby dla nas pieniądze.

jak zarabiać w internecie

 

Wszystko to możemy otrzymać dołączając do darmowego programu firmy Kompensja. Czym zajmuje się ta instytucja? Jest to firma, która specjalizuje się w uzyskiwaniu odszkodowań, za na przykład wypadki drogowe, uszkodzenia mienia, wypadki w pracy, lub rolnictwie, czy inne zdarzenia losowe.

 

 

No dobra, ale ja nie znam się na tego typu sprawach, jak więc mogę zarabiać pieniądze tym sposobem.

Już tłumaczę, firma kompensja umożliwia nam zarejestrowanie się w swoim programie partnerskim, który oferuje określony procent za każde znalezienie klienta dla ich firmy. Wystarczy, że dana osoba zgłosi się do firmy Kompensja z naszego polecenia. Wystarczy podać imię, nazwisko, adres i numer kontaktowy do danej osoby i po krótce opisać zdarzenie jakie miało miejsce.

To wszystko. Za każdą poleconą osobę, otrzymujemy 5 procent z wynagrodzenia jakie wywalczy firma Kompensja w imieniu osoby poszkodowanej. Pewnie  myślisz sobie, PHI 5 procent też mi coś. Niech sami szukają sobie klientów za taką niską stawkę.

Otóż nic bardziej mylnego. W tej branży odszkodowania liczone są w setkach tysięcy złotych. Dla przykładu.

Jeżeli dana osoba złamie sobie na przykład rękę podczas wypadku drogowego, to może ona liczyć na odszkodowanie rzędu 100 000 złotych. 20 procent z tej puli, czyli w tym przypadku 20 000 złotych pobiera firma Kompensja. My za  polecenie klienta, otrzymujemy 5% z tej kwoty, czyli w tym przypadku 1000 złotych.

Jeżeli wybierzemy się na stronę firmy Kompensja i klikniemy w zakładkęNasze sukcesy”, możemy zobaczyć przykłady odszkodowań jakie osiągnęła ta firma. Zobaczmy przykłady ich osiągnięć. Jak widzicie kwoty odszkodowań znacznie przekraczają kwotę 100 000 złotych, a co za tym idzie nasze wynagrodzenie za znalezienie nowego klienta dla firmy byłoby znacznie wyższe niż podane w przykładzie 1000 zł.

Platforma internetowa stworzona przez firmę Kompensja jest nowością na rynku, ponieważ do tej pory nie można było podpisywać tego typu umów przez Internet. Oni są pierwsi.

Brzmi ciekawie? Na pewno, poczekajcie, dalej jest jeszcze lepiej.

Jak widzicie możemy zarobić 1000 złotych za tylko jedno polecenie, co jednak, gdyby polecić 3 osoby w danym miesiącu, lub gdyby kwoty odszkodowań były wyższe, ponieważ uszczerbek na zdrowiu byłby znacznie poważniejszy.

Na pewno każdy z nas zna, lub znał osobę, która uległa wypadkowi. Nie każdy jednak zna swoje prawa, lub nie ma siły walczyć przed sądem w momencie nieszczęścia, jakim jest wypadek. Często takie osoby godzą się na zaproponowane przez ubezpieczyciela odszkodowanie, które zawsze, ale to zawsze jest rażąco zaniżone.

Możemy takim ludziom pomóc. Wystarczy, że polecimy im firmę Kompensja. I nie musi być to wcale zaraz po wypadku, kiedy to ludzie nie mają siły na walkę. Firma Kompensja odzyskuje pieniądze dla swoich klientów nawet do 20 lat wstecz, od zdarzenia  pomimo, że odszkodowanie zostało już wypłacone.

Wszystko dzieje się  zupełnie za darmo, a firma Kompensja nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, oprócz prowizyjnego wynagrodzenia, które jest uzależnione de facto od wysokości odszkodowania jakie wywalczą oni dla swojego klienta. Im wyższe odszkodowanie, tym więcej oni zarobią. Jak widać w ich interesie jest więc uzyskanie jak największej kwoty odszkodowania.

Teraz zastanówcie się, czy znacie kogoś kto uległ wypadkowi, nawet w ciągu ostatnich 20 lat. Myślę że większość z was odpowie twierdząco, ponieważ życie nikogo z nas nie rozpieszcza. Teraz zastanówcie się, czy bylibyście w stanie znaleźć osobę w waszym gronie znajomych, która uległa wypadkowi i  podesłać informację do firmy Kompensja  . Myślę, że na pewno tak.

jak zarabiać w internecie

Teraz najlepsze. Firma Kompensja oferuje nam możliwość zbudowania struktury osób, którym poleciliśmy ich program partnerski. Wygląda to w następujący sposób.  Wystarczy, że dana osoba za darmo, zarejestruje się z waszego linka polecającego i Jeżeli ona założy ona sprawę, za na przykład 100 000 złotych otrzyma 5% od kwoty honorarium, wy natomiast otrzymacie dodatkowo 2%, czyli w tym przypadku 400 złotych.  Osoba znajdująca się w waszej strukturze nie traci nic z swojego wynagrodzenia, a wy zarabiacie określony procent za każdym razem kiedy znajdzie ona klienta. Wyobraźcie sobie, że wasi znajomi dołączają do waszej struktury i znajdują kolejne osoby, chętne do współpracy. Wasza sieć się rozrasta. Możecie tym sposobem zarabiać nawet do piątego szczebla waszej drabiny poleceń. Wystarczy zarejestrować się na ich stronie internetowej, do której prowadzi TEN LINK 😉

Możecie zarabiać jeszcze więcej. Firma Kompensja oferuje swoim członkom 2 ścieżki kariery. Pierwsza z nich to klubowicz, którą opisałem przed chwilą. Druga z nich to ścieżka agenta.  Jeżeli zdecydujecie się  na nią możecie wejść w strukturę firmy na poważnie i zarabiać nawet 35% prowizji, za podpisanie umowy. W przykładzie z 100 000 złotych byłoby to 7000 złotych za polecenie tylko jednej sprawy. Niesamowite prawda.

Wybierając drugą ścieżkę kariery nie zostajesz pozostawiony sam sobie. Otrzymujesz pakiet ekskluzywnych szkoleń, które zaznajamiają Cię z tajnikami branży. Po to, abyś mógł uzyskać jak najlepsze rezultaty. Wszystko, oczywiście za darmo.

Na sam koniec wspomnę jedną rzecz. Aby zapisać się do programu Kompensja musimy mieć ukończone 18 lat. Nie mniej jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zachęcić swoich rodziców, lub starsze rodzeństwo do założenia konta w waszym imieniu.

Sama rejestracja w programie jest w pełni darmowa i zajmuje dosłownie klika minut.

Polecam wam rejestrację w programie nawet kiedy nie myślicie aktywnie działać w programie, ponieważ gdyby tylko raz w roku zdobylibyście klienta dla firmy, zarobilibyście kilkaset złotych. Myślę, że to naprawdę ciekawa forma dodatkowego zastrzyku gotówki.

Na sam koniec obiecana na początku niespodzianka.

Dla swoich czytelników przygotowałem darmowy poradnik, jak zacząć zarabiać tym sposobem  i uzyskiwać naprawdę dobre rezultaty zawierający, aż 7 sposobów na pozyskiwanie nowych klientów. Wystarczy tylko, że zarejestrujecie się z tego oto  linka. Następnie napiszcie do mnie na email, sprytnypieniadz@gmail.com

Po kontakcie wyślę, wam poradnik na wasz email.

W tym miejscu dodam, że po rejestracji otrzymacie również dostęp do bezpłatnych szkoleń, które firma kompensja przygotowała, dla osób, które zechcą podjąć z nimi współpracę. Nie zostajemy więc pozostawieni sami sobie. Polecam wam zapoznanie się z wszystkimi szkoleniami, ponieważ są naprawdę wartościowe i pomogą wam po pierwsze zrozumieć całą ideologię firmy, a po drugie znaleźć pierwszych klientów.

To już wszystko na dziś.

Mam nadzieję, że pomogłem wam i już dziś zaczniecie zarabiać z firmą Kompensja naprawdę ciekawe pieniądze.

Na sam koniec mała prośba, jeżeli znacie kogoś kto byłby zainteresowany tego typu zarabianiem, to zachęcam was do wysłania linku do tego wpisu. Z góry pięknie dziękuję.

Jak zawsze zapraszam was do komentowania i udostępniania, tego wpisu w mediach społecznościowych,

Dzięki wielkie za uwagę i do zobaczenia wkrótce.


Dodaj komentarz