promocje bankowePromocje Bankowe są najlepszym sposobem zarabiania w Internecie w każdym wieku.Niezależnie od tego ile mamy lat możemy korzystać z każdej z nich. Wystarczy tylko, aby ktoś z naszych bliskich skorzystał z promocji za nas i podzielił się z nami zyskiem.

Jest to prosty i szybki sposób na dodatkowy zastrzyk gotówki.

Jakie są najlepsze promocje bankowe? Jak z nich skorzystać? I ile możemy na nich zarobić?

Zapraszam do wpisu.

Rok rocznie na promocjach bankowych możemy zarobić kilka tysięcy złotych. W związku z tym stworzyłem ranking, który pozwoli wam skorzystać z najlepszych promocji bankowych dostępnych na rynku.

Ranking będzie aktualizowany na bieżąco, ponieważ wszystko co dobre szybko się kończy :), dlatego promocje bankowe nie trwają wiecznie.

Jeżeli chcecie być na bieżąco informowani o najnowszych promocjach bankowych, możecie zapisać się na newsletter i zostać łowcą promocji bankowych, dzięki temu nie ominie was żadna okazja 🙂

Wystarczy tylko, że zostawisz swój adres email poniżej:

Jeżeli nie chcecie zapisać się na newsletter nic nie szkodzi. Poniżej znajdziecie listę aktualnych promocji bankowych.
Zapraszam do lektury.
promocje bankowe
Wraca popularna promocja Citibanku z solidnym moneybackiem za założenie konta osobistego! Przez najbliższy rok bank zwróci nam 5% wartości transakcji kartą, co łącznie pozwoli na nawet 600 zł premii 🙂

Moneyback tylko dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji należy być całkowicie nowym klientem Citibanku. Zgodnie z regulaminem z oferty wyłączone są osoby, które:

po dniu 31 października 2016 r. posiadały w Banku dowolny produkt, w tym Konto Osobiste lub Rachunek Oszczędnościowy (dotyczy również wszystkich Współposiadaczy Konta) i/lub były Pełnomocnikami do Konta

Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji. W ciągu maksymalnie kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces. Istotne, aby wyrazić wtedy dwie zgody:

  • na przetwarzanie danych osobowych w celu informowania o produktach i usługach oferowanych przez podmioty współpracujące z bankiem
  • na otrzymywanie informacji o rachunkach oraz informacji handlowych poprzez środki komunikacji elektronicznej

Przejdź na stronę promocji

Co dalej? Po zawarciu umowy będziemy musieli spełnić trzy proste warunki, aby aktywować możliwość otrzymywania zwrotów. Po pierwsze – zalogujemy się co najmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu otwarcia konta. Jeśli konto otworzymy np. w kwietniu, to zalogować się musimy do końca maja.

Drugi warunek to konieczność osiągnięcia salda dziennego w wysokości 5000 zł (w identycznym terminie). Wystarczy więc zapewnić wpływ 5000 zł, zostawić środki na noc, a kolejnego dnia zdecydować co dalej z nimi zrobić. Najprościej pieniądze będzie przelać ze swojego konta w innym banku. Zgodnie z regulaminem wykluczone są bowiem wpływy wewnętrzne:

Środki brane pod uwagę przy wyliczaniu salda nie mogą pochodzić z innych rachunków bankowych dla klientów indywidualnych prowadzonych przez Bank [Citibank]

5% za płatności kartą

A jak zdobyć tytułowy moneyback? Wystarczy płacić kartą (w tym również via Google Pay, jeśli tak wolimy), zaczynając od pierwszego pełnego miesiąca (w naszym przykładzie – od kwietnia). Bank zwróci nam 5% wartości transakcji, ale nie więcej, niż 50 zł miesięcznie. Cała promocja trwa przez 12 miesięcy, a zwroty są wypłacane do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (o ile rachunek nie znajduje się w okresie wypowiedzenia).

Haczyki? Po pierwsze fakt, że do moneybacku liczone są tylko transakcje naziemne – internet odpada, o czym wprost mówi regulamin:

[…] będą transakcjami bezgotówkowymi dokonanymi w punktach handlowo-usługowych (dla uniknięcia wątpliwości, nie są brane pod uwagę transakcje dokonane przez Internet),

Z drugiej strony nie ma tu innych ograniczeń, więc każde zakupy w sklepach będą brane pod uwagę.

Drugi, ważniejszy haczyk to fakt, że promocja przeznaczona jest jedynie dla nowych klientów. Tymczasem aby konto Citi Priority było bezpłatne konieczne jest spełnienie jednego z dwóch warunków:

  • utrzymanie 30 000 zł średniomiesięcznego salda na rachunkach w Citibanku lub
  • zapewnienie wpływu 5000 zł oraz posiadanie produktu kredytowego

Łatwo zauważyć, że drugi warunek jest bardzo prosty do spełnienia, o ile… mamy jakiś produkt kredytowy. Dotychczas osoby zainteresowane promocją wyrabiały bezpłatną kartę Citi Simplicity (która często pojawia się w ofertach z premią na start), a następnie wnioskowały o konto wiedząc, że warunek spełnią (bank ma prawo odmówić wydania karty kredytowej, jeśli nasza zdolność kredytowa jest za niska). Teraz trzeba będzie nieco zaryzykować i postąpić na odwrót – pierwsze założyć konto, a dopiero po podpisaniu umowy wyrobić dodatkowo kartę kredytową. Osoby, które mają stabilną sytuację życiową i brak nadmiernej ilości kredytów raczej nie powinny się niczego obawiać – w najprostszym wariancie karta wydawana jest po pokazaniu 3 ostatnich wpływów wynagrodzenia. A jeśli się nie uda, to zawsze można wcielić w życie plan B – czyli skorzystać z pierwszej opcji zwolnienia z opłat i wrzucić do Citibanku 30 000 zł. 2/3 tej kwoty można ulokować na Koncie SuperOszczędnościowym (1,5% do 20 000 zł), a 1/3 – na zwykłym rachunku oszczędnościowym (0,8%). Tak, aby środki jeszcze coś na siebie zarobiły 🙂

Ostatnia opcja to plan C, czyli drobny limit w koncie (czyli linia kredytowa). Citi Handlowy nie pobiera opłaty za pierwszy rok korzystania z niej. W kolejnych latach opłata za przedłużenie linii wyniesie 1% (min. 50 zł), o ile oczywiście zdecydujemy się na taką opcję.

Pamiętajmy, że jeśli nie spełnimy warunku darmowości konta, to bank pobierze opłatę w wysokości 30 zł. Na szczęście innych opłat brak – posiadanie karty debetowej CitiCard jest darmowe, tak samo jak wypłaty z wszystkich bankomatów.

Citibank: 300 zł w gotówce za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity

Ruszyła kolejna promocja Citibanku premiująca wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej Citi Simplicity. Wystarczy, że wykonamy łącznie 10 transakcji kartą na dowolne kwoty, a bank przeleje nam 300 zł premii. W gotówce! 🙂

300 zł dla nowych klientów

Aby skorzystać z oferty należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1.01.2015. Oprócz tego musimy spełniać minimalne wymagania:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Jeśli pasujemy do powyższego profilu to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i złożym wniosek o kartę. W ciągu kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces.

Przejdź na stronę promocji

Na co warto zwrócić uwagę podczas rozmowy z konsultantem? Zgodnie z regulaminem promocji konieczne będzie wyrażenie dwóch zgód:

  • przetwarzanie danych osobowych w celu informowania o produktach i usługach oferowanych przez podmioty współpracujące z bankiem
  • otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Oczywiście po odebraniu nagrody zgody można wycofać.

Premia za 10 transakcji na dowolne kwoty!

Co dalej? Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie i podpiszemy umowę o kartę, to konieczne będzie spełnienie dwóch prostych warunków. Po pierwsze – zalogowanie się co najmniej raz w serwisie bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy.

Drugim warunkiem jest wykonanie co najmniej 5 transakcji miesięcznie, czyli w ciągu 2 następujących miesięcy, w tym samym terminie. Co to oznacza? Jeśli umowę o kartę podpiszemy w lutym, to 5 transakcji powinniśmy wykonać w lutym i marcu lub w marcu i kwietniu. Pamiętajmy, żeby transakcje były zaksięgowane w tym samym miesiącu.

To tyle! Zgodnie z regulaminem promocji zasilenie rachunku karty nastąpi w ciągu miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. O przyznaniu nagrody w wysokości 300 zł bank powiadomi nas również poprzez wiadomość w systemie bankowości elektronicznej.

Promocja trwa do 23.05.2018.

RRSO 10,74% – gdzie jest haczyk?

Skoro oferta jest tak dobra, to dlaczego na stronie promocji widzimy rzeczywistą stopę procentową w wysokości 10,47% w skali roku? Wszystko przez wymogi prawne. Bank przyznając kartę kredytową ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w którym pieniądze zostają wypłacone z karty i spłacane przez 12 miesięcy, w równych ratach. Identyczny przykład znajdziecie zresztą w swojej umowie o kartę (ale dla kwoty przyznanego limitu).

W rzeczywistości jednak da się przejść całą promocję całkowicie bezkosztowo. Po pierwsze – używając karty kredytowej mądrze i spłacając ją na czas, zamiast (jak w przykładzie) przez 12 miesięcy. Wtedy możemy korzystać z zalet okresu bezodsetkowego i najzwyczajniej w świecie nie płacić żadnych odsetek.

 

Druga kwestia to wysokość opłat. Tak naprawdę w promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz 300 zł” możemy wybrać niemal dowolną kartę z oferty Citi Handlowego, jednak opłacalna jest tylko jedna: karta Citi Simplicity. Korzystanie z niej jest darmowe (brak opłaty miesięcznej oraz rocznej). Zapłacić możemy jednak za dodatkowe usługi, takie jak CitiPhone, naklejka zbliżeniowa czy karta dodatkowa. Jeśli jednak nie włączymy żadnych dodatkowych opcji, to opłaty będą zerowe.

Co ciekawe Citi udostępnia za darmo możliwość korzystania z usługi CitiAlerts w wersji Premium – dzięki temu jesteśmy powiadamiani o operacjach na karcie za pomocą wiadomości SMS.

 


Dodaj komentarz