Skąd wziąć pieniądze

Jeżeli potrzebujesz dodatkowej gotówki, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. To video pokaże Ci 5 Sprytnych Sposobów na pozyskanie dodatkowych środków w bardzo szybkim czasie.

Nie ważne więc, czy potrzebujesz pieniędzy, ponieważ wypadło Ci coś niespodziewanego, czy też planujesz nowy wydatek. To video jest dla Ciebie.

Z tej strony Tomek z serwisu  Sprytny pieniądz. Zaczynamy.

Pierwszym z sposobów na szybkie zdobycie gotówki, jest rodzina i przyjaciele.

skąd wziąć pieniądze

 

To nasi najbliżsi są najlepszym źródłem dodatkowej gotówki w chwilach kiedy potrzebujemy pieniędzy. Dlatego też do nich zwracamy się najczęściej, gdy potrzebujemy dodatkowej gotówki. Pamiętajcie, że pożyczając od rodziny pieniądze musicie je zwrócić, no chyba, że nie chcecie więcej zobaczyć waszej cioci Stasi na waszych urodzinach.

 

Drugim z sposobów na szybkie zdobycie gotówki jest sprzedaż niepotrzebnych rzeczy.

skąd wziąć pieniądze

 

Człowiek jest osobą, która uwielbia gromadzić wokół siebie różnego rodzaju przedmioty. W sytuacji kiedy potrzebujemy szybko zdobyć gotówkę, warto zrobić remanent naszego mienia i sprzedać wszystko, co nie jest nam potrzebne, lub czego nie używamy.

Ubrania, sprzęt audio i video, książki, jak również gry komputerowe, każdy z nas ma bardzo wiele rzeczy bez których może się obejść. Dlatego otwórzcie szafę, wejdźcie na strych, lub do piwnicy i zastanówcie się, czy aby gitara, którą kupiliście z myślą o nauce gry, jest wam niezbędna do życia, skoro leży zakurzona od kilku ładnych miesięcy.

Gdy zbierzecie wszystko co możecie sprzedać, dodajcie ogłoszenia w sieci i czekajcie na kupujących. Im lepszą cenę podacie w ogłoszeniu, tym szybciej znajdziecie kupca.

 

 Trzecią Dość ekstremalną formą szybkiego pozyskiwania pieniędzy są pożyczki pod zastaw.

skąd wziąć pieniądze

Każde większe miasto może poszczycić się przybytkiem zwanym lombardem, gdzie możemy zastawić dosłownie wszystko, w zamian otrzymując gotówkę. Oczywiście zawsze otrzymamy niewspółmiernie mniej pieniędzy, niż zastawiona rzecz jest w rzeczywistości warta, ale warto wiedzieć, że taka opcja pozyskania gotówki również istnieje.

Jeżeli nie chcecie rozstawiać się z waszymi ukochanymi przedmiotami, możecie skorzystać z czwartego  sposobu na szybkie pozyskanie pieniędzy jakim są pożyczki społecznościowe.

skąd wziąć pieniądze

W sieci znajdziecie serwisy, takie jak choćby finansowo, które zrzeszają osoby, oferujące możliwość pożyczenia pieniędzy.

Wystarczy zarejestrować się w serwisie uzupełnić profil i dodać ogłoszenie w którym podajemy wysokość pożyczki, okres spłaty i wysokość spłacanych rat. Później musimy czekać, aż ktoś zechce zgłosi się do nas z ofertą udzielenia pożyczki.

W tym miejscu kilka ważnych rad. Po pierwsze uzupełnijcie dokładnie swój profil, podając jak najwięcej informacji. Postawcie się w sytuacji osoby, która chce udzielić wam pożyczki. Na pewno chciałaby wiedzieć o swoim pożyczkobiorcy jak najwięcej. Ponadto budujcie swoją historię pożyczek. Im więcej ich terminowo spłacicie, tym chętniej pożyczkodawcy będą z wami współpracować.

Na sam koniec dodam, że oprocentowanie takich zobowiązań jest bardzo atrakcyjne w porównaniu z standardowymi pożyczkami w banku i wynosi średnio kilkanaście procent.

 

Piątym sposobem na szybkie zdobycie pieniędzy są paradoksalnie szybkie pożyczki pozabankowe.

skąd wziąć pieniądze

Owiane złą sławą produkty finansowe, mogą okazać się świetnym źródłem pieniędzy. Wiele z  firm oferujących pożyczki pozabankowe , aby zachęcić nowych klientów do skorzystania z ich oferty daje możliwość zaciągnięcia w pełni darmowego zobowiązania. Oddajemy więc dokładnie tyle ile pożyczyliśmy, bez żadnych dodatkowych odsetek. Musimy jedynie spełnić dwa warunki. Po pierwsze darmowa pożyczka, zazwyczaj oferowana jest tylko nowym klientom. Po drugie Pożyczka musi zostać spłacona terminowo.

Pamiętajcie również o tym aby  zawsze sprawdzić, czy darmowa pożyczka jest  w rzeczywistości darmowa. Najprościej popatrzeć jakie jest RRSO danego zobowiązania, jeżeli wynosi więcej niż 0%, to ta pożyczka wcale nie jest darmowa i należy ją sobie odpuścić.

Darmowe szybkie pożyczki są bardzo ciekawą opcją pozyskania pieniędzy na krótki okres czasu. Pamiętajcie, że taka darmowa pożyczka udzielana jest na okres maksymalnie do  45 dni. Dlatego też korzystajcie z niej jedynie wtedy kiedy wiecie, że spłacicie pożyczkę w terminie.

Jeżeli zainteresowałem was tematem darmowych pożyczek, to na mojej stronie  http://sprytnypieniadz.pl/darmowe-pozyczki-pozabankowe/ znajdziecie  ranking najlepszych darmowych pożyczek pozabankowych. Link do rankingu znajdziecie w opisie tego video.

Jak widać form szybkiego pozyskiwania pieniędzy jest naprawdę sporo. Mam nadzieję, że to video pomogło wam rozwiązać problem pozyskania dodatkowych środków.

Jeżeli wpis wam się spodobał to jak zawsze zapraszam was do  komentowania i udostępniania tego artykułu w mediach społecznościowych.

Ponadto, jeżeli chcecie, abym stworzył dowolny materiał o tematyce finansowej to zapraszam do pozostawienia komentarza. Każda z propozycji zostanie przeze mnie rozpatrzona.

Dzięki wielkie za uwagę i do zobaczenia wkrótce.


Dodaj komentarz